03-514-1441

אם הסתובבתם כדי לחפש חנות חיות באזור, או חיפשתם דרך האינטרנט, בוודאי נתקלתם במקס דוג. מדובר בחנות בעלת המלצות וניסיון רב המציעה מגוון רחב של מוצרים לבעלי חיים, במחירים אטרקטיביים ואיכות ללא פשרות. מעוניינים במידע נוסף אודות חנות חיות באזור והמוצרים שאנו מציעים? כדאי להמשיך ולקרוא.

כמה מילים על שירות חנות חיות באזור

לאלו דברים צריך לצפות בשירות חנות חיות באזור? קודם כל למגוון רחב של אביזרים לבעלי חיים, כולל מלונה, מזון, גדר גורים וכן הלאה. כך תוכלו למצוא הכל במקום אחד ולא לבזבז זמן על חיפושים בחנויות שונות. בנוסף, חשוב שיהיה בחנות צוות מקצועי, שידע להסביר, להמליץ ולהדריך לגבי המוצרים השונים. אי אפשר להתעלם גם מאיכות המוצרים. מוצרים איכותיים, במיוחד כאשר מדובר במזון אך לא רק, הם המפתח לגידול קל ובטוח של חיות מחמד. לסיום, גם טווח המחירים הוא חשוב, מכיוון שאתם תזדקקו למזון ולציוד באופן שוטף וכדאי לדעת היכן יצא לכם הכי משתלם לקנות. חיית המחמד שלכם עומדת להפוך לחלק מהמשפחה ולכן כדאי שהחוויה תהיה חיובית ונעימה. זה בדיוק המקום בו צוות מקצועי ומנוסה יוכל לעזור לכם ולתת טיפים משמעותיים. אם אתם עומדים לאמץ כלב בפעם הראשונה בחייכם, תוכלו להתייעץ עם צוות החנות לגבי הציוד הראשוני ומוצרים נלווים וגם להיעזר ברשימת השאלות והתשובות הבאות.

האם צריך לקנות גדר גורים?

קניית גדר גורים בחנות חיות מומלצת בשל מספר סיבות. ראשית, הגדר משמשת לאילוף הכלב והקניית הרגלים. שנית, באמצעות הגדר תוכלו למנוע מצבים של כרסום נעליים, ספות ונזקים נוספים. שלישית, הגדר מסייעת להרחיק את הכלב כאשר יש לכם מבקרים אשר חוששים מבעלי חיים ולסיום, הגדר נועדה גם לטובת הכלב, הן מבחינת יצירת מקום רגוע ומוגדר משלו והן מבחינת הגנה ובטיחות. לדוגמה: רכישת גדר גורים לחניונים תמנע מהכלב לרוץ לרכבכם כאשר אתם חוזרים מיום עבודה. יתרון נוסף של הגדר זה שכך תוכלו ליצור מקום לכלב, גם אם אין לכם פינה מוגדרת, למשל, באמצעות רכישת גדר גורים לחניונים והצבת הגדר בחניית הבית, בגינה או באחד החדרים.

אילו אביזרים לבעלי חיים כדאי לקנות בהתחלה?

בכל חנות לבעלי חיים ובפרט בחנות חיות באזור של מקס דוג, תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לבעלי חיים. השפע והמבחר יכולים להיות מעט מבלבלים. ההמלצה שלנו: אל תתפתו לקנות כמות גדולה של מוצרים כבר בפעם הראשונה. כנסו לאתר והתרשמו מן המוצרים השונים, המחירים והכמויות. צוות החנות ישמח לעמוד לרשותכם, להסביר ולהמליץ על אביזרים לבעלי חיים שיספיקו לכם לתקופה הראשונה וכך תוכלו לחוות בעצמכם מה הכרחי ומה פחות, מה חשוב לימים הקרובים ומה יכול לחכות לחודשים הבאים. זכרו שתמיד ניתן לחזור ולקנות אביזרים נוספים ואף להזמין דרך החנות המקוונת. והמוצרים? תוכלו לבחור באיסוף ישיר מהחנות או במשלוח עד הבית.

איך לבחור גודל מלונה? אין ספק שזו אחת השאלות הנפוצות ביותר שצוות החנות שלנו, במקס דוג, נתקל בה. התשובה לגבי גודל מלונה מומלץ אינו חד משמעי והוא תלוי במספר גורמים, כמו סוג החיה וקצב הגדילה שלה. כמו כן, גודל מלונה תלוי גם במקום שיש לכם בבית וכמובן תקציב. נשמח להעמיד לרשותכם מניסיוננו כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

Call Now Button