03-514-1441

רשימת קניות לרכישה בחנות כלבים באזור

מכירים את מקס דוג – חנות כלבים באזור? כאן המקום לקנות את כל המוצרים שאתם צריכים לחיית המחמד שלכם, אבל רגע לפני שאתם יוצאים מהבית, אל תשכחו להצטייד ברשימת קניות חכמה שתשמש אתכם בכניסה לכל חנות כלבים באזור. הרשימה מתאימה בעיקר למי שמגדל כלב בפעם הראשונה, אך גם למי שכבר התנסה בכך בעבר.

מגוון מוצרים ושירותי חנות כלבים באזור

כשמדברים על שירותי חנות כלבים באזור, מתכוונים לא רק למגוון המוצרים שניתן לרכוש במקום, אלא גם לדברים נוספים כמו ייעוץ מקצועי של צוות מנוסה, עזרה, טיפים חשובים והדרכה כיצד להשתמש במוצרים השונים ומה כדאי לקנות. עם זאת, קטלוג עשיר ומגוון מעיד במידה רבה על רמת הניסיון של החנות, הרצינות והמקצועיות. כשיש את כל המוצרים שאתם צריכים במקום אחד, זה יחסוך לכם זמן יקר בהתרוצצויות וחיפושים ובמקרים רבים גם כסף. תוך זמן קצר, תהפכו לבני בית והצוות כבר יכיר אתכם וידע להמליץ ולכוון אתכם למוצרים מתאימים. כך תוכלו, גם ללא רשימה מסודרת, לבחור אוכל לכלבים, להתלבט לגבי מיטה לכלב ולחשוב איזה קולר לכלב ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר מבלי לחרוג מהתקציב שהגדרתם לעצמכם. בואו נודה על האמת, בפעם הראשונה שנכנסים לחנות חיות גדולה, קשה לא להתבלבל מהשפע של האביזרים השונים. לכן, אם זו הפעם הראשונה שלכם או שאתם לא יודעים אם יהיה בחנות איש מקצוע מנוסה עמו תוכלו להתייעץ, כדאי שתגיעו עם רשימה מסודרת.

הסעיף הראשון: אוכל לכלבים

בכל רשימת קניות בחנות חיות צריך להופיע קודם כל אוכל. אם אתם מגדלים כלב, תוכלו למצוא בחנות כלבים באזור בדיוק את מה שאתם מחפשים. זה נשמע פשוט, אבל בפועל יש סוגים שונים של מזון וכל סוג מגיע בגדלים אחרים. כדי לבחור אוכל לכלבים חשוב להתייעץ עם הווטרינר, במיוחד אם יש בעיות רפואיות מיוחדות או רגישות, וגם לשאול את צוות החנות מה ההבדלים בין שקי האוכל העומדים למכירה ועל מה הם ממליצים. בפעם הראשונה לא כדאי לקנות כמות גדולה של אוכל לכלבים, עד שתבדקו שהוא אכן מתאים לכלב שאתם מגדלים ומתעכל בקלות. כמו כן, יש הבדלים בין מזון שקונים לגורים בחודשים הראשונים לחייהם למזון שמתאים לכלבים בוגרים.

הסעיף השני: מיטה לכלב

מיטה לכלב מתאימה בעיקר לגורים קטנים, אך לא רק. המיטה משמשת למנוחה, רביצה ושינה והיא גם עוזרת לכלב לסמן את השטח ולהגדיר לעצמו מקום משלו. כמעט בכל חנות חיות באזור, תוכלו למצוא סוגים שונים של מיטה לכלב. יש אפשרות לקנות מיטה בנפרד ולהוסיף לה מזרן או לרכוש מיטה מוכנה . כך או כך חשוב מאד שהמיטות יהיו איכותיות כדי שלא יתפרקו או יתפוררו תוך זמן קצר, וגם כדי למנוע סכנת חנק ובליעה. בנוסף, המיטה צריכה להיות נוחה וקלה לניקוי. אצלנו, בחנות כלבים באזור, ניתן להתייעץ עם צוות החנות לגבי גודל המיטה ובמה כדאי לבחור כאשר מדובר בכלב שעדיין ממשיך לגדול.

הסעיף השלישי: קולר לכלב

קולר לכלב משמש לצורך אילוף, הגנה וזיהוי הכלב. במקס דוג תוכלו לרכוש קולר לכלב בנפרד או בשילוב עם רצועה, וגם להמשיך ולרכוש את כל שאר המוצרים שברשימה שלכם, כולל מלונות לכלבים, מברשות, תכשירי היגיינה, חטיפים וצעצועים. לקבלת מידע נוסף או התרשמות מקטלוג המוצרים לכלב, אתם מוזמנים אלינו לחנות או לאתר האינטרנט.

מקס דוג - מקסימום לחיות המחמד שלך

כתובת ראשית: המצודה 8, אזור

טלפון: 03-5141441

שעות פעילות:

א' עד ה' 10:00 – 19:00

ו' וערב חג 10:00 – 14:00

מייל לפניות: info@maxdog.co.il

 

Call Now Button