03-514-1441

כלוב לארנבים לגידול מהנה של חיית מחמד

כלוב לארנבים זה הדבר הראשון שאתם צריכים לקנות, אם אתם מעוניינים לגדל ארנב בבית. במקס דוג, חנות המתמחה בציוד לכל בעלי החיים באזור, דאגו להביא לכם סוגים שונים של כלוב לארנבים, מזון וציוד משלים. לכם נותר רק להגיע ולבחור את מה שאתם צריכים.

שירות כלוב לארנבים, מזון וציוד נלווה

אם אתם מחפשים לגדל בבית חיית מחמד נוחה, נקייה וידידותית, אין כמו ארנב. זה יכול להיות ארנב לבן, חום או בכל צבע אחר שתאהבו ויש גם סוגים שונים של ארנבים כמו ארנב ננסי, ארנב שמוט אוזניים וארנב רגיל. כדאי לדעת שהארנב מגיע כגור קטן וזעיר, אך תוך זמן קצר הוא גדל ולכן אי אפשר להסתפק בכלוב קטן כמו כלוב לאוגרים. במקס דוג מציעים לכם שירות כלוב לארנבים בגדלים שונים ובטווח מחירים רחב. כמו כן, כאן תוכלו למצוא ארנבים למכירה ולהתייעץ לגבי המזון המתאים וציוד נלווה שתצטרכו לרכוש לצורך גידול הארנב בבית. אמנם הארנב זו חיה נעימה וידידותית שקל לגדל, אך היא מצריכה השקעה יומיומית, ניקיון של הכלוב, האכלה והשקיה. במקרים רבים כדאי לאמץ 2 ארנבים, כדי שיהיה להם עם מי לשחק ולהשתעשע. לחנות מקס דוג יש המלצות רבות והצוות המנוסה והמקצועי יוכל לסייע לכם, להדריך ולתת לכם טיפים שימושיים שיהפכו את הגידול של חיית המחמד למהנה ופשוטה.

היכן ניתן למצוא ארנבים למכירה?

כאמור, אפשר לפנות למקס דוג ולברר לגבי ארנבים למכירה ורכישת כלוב לארנבים בגודל מתאים, על פי התקציב העומד לרשותכם. אפשרות נוספת היא לא לוותר על ארנבים למכירה ולחפש משפחה אשר מגדלת ארנבת שהמליטה לא מזמן גורים קטנים ומחפשת להם בית. כך או כך, חשוב לבדוק שמדובר בארנב בריא ולשאול את כל השאלות לגבי חיסונים, גזירת ציפורניים, סוג המזון המתאים בהתאם לגיל הארנב וכן הלאה. כאשר קונים את הכלוב, כדאי לראות האם ניתן להוסיף מתקנים כמו מחילה או גלגל ולוודא שיש בפנים מספיק מקום כדי שהארנב יוכל להתנועע. לכלוב יש להוסיף נסורת שמטרתה לרפד ולהפוך את המקום לנוח ומתאים לארנבים. את הנסורת יש להחליף מעת לעת כדי לשמור על ניקיון ולמנוע ריחות לא נעימים.

אפשרות נוספת היא לקנות כלוב לאוגרים

מלבד ארנב, תוכלו לגדל גם אוגר. האוגר שייך גם כן למשפחת המכרסמים והוא קטן יותר מארנב. בכל חנות חיות באזור מגוריכם, תוכלו למצוא כלוב לאוגרים ואוגרים למכירה. בניגוד לכלוב לארנבים, כאן המתקן יהיה קטן יותר והוא יכול להכיל יותר מאוגר אחד. מומלץ לצייד כלוב לאוגרים באביזרים נלווים למטרות משחק, בריאות והגנה (בעיקר שמירה על יכולת ההסוואה) כמו מחילות, גלגלים, מתקן טיפוס ואבן שיוף וכמובן מתקני האכלה והשקיה. יש גם כלובים עם יותר ממפלס אחד, אשר מתאימים בעיקר כשרוצים לגדל שני אוגרים ומעלה. את הכלוב יש למקם באזור שאינו חשוף לגשמים או קרני שמש ולוודא שהטמפרטורה מתאימה ולא קר או חם מדי.

הארנב המבוקש ביותר – ארנב לבן

ובחזרה לגידול ארנבים. ילדים רבים וגם הוריהם, מעדיפים לגדל ארנב לבן. הסיבה אינה חד משמעית, ואולי זה קשור לכך שארנבים לבנים נתפסים כיפים או שהם מזכירים לנו סיפורי ילדות. במקס דוג תוכלו להתייעץ לגבי קניית ארנבים וגידולם ולמצוא ארנבים לבנים או כל ארנב אחר שתתאהבו בו.

 

מקס דוג - מקסימום לחיות המחמד שלך

כתובת ראשית: המצודה 8, אזור

טלפון: 03-5141441

שעות פעילות:

א' עד ה' 10:00 – 19:00

ו' וערב חג 10:00 – 14:00

מייל לפניות: info@maxdog.co.il

 

Call Now Button