03-514-1441

כל מה שאתם צריכים לדעת על כלוב לתוכי באזור

קניית כלוב לתוכי באזור אולי נשמע פשוט כמו להזמין חשמלאי לתיקון בבית או לחייג לשירותי ביובית לחניונים במקרה של הצפה, אבל גידול חיות מחמד ובעיקר ציפורים, זה סיפור מורכב יותר ממה שנראה לעין. מקס דוג מספקת שירותי מכירה של כלוב לתוכי באזור ואת כל שאר הציוד שתצטרכו.

שירותי כלוב לתוכי באזור והסביבה

מזון לציפורים באופן כללי ואוכל לתוכים בפרט, תוכלו למצוא במקס דוג. זה המקום לקנות גם ציוד נלווה ולהיעזר בשירותי כלוב לתוכי באזור והסביבה. כיצד תדעו איזה כלוב כדאי לקנות? יש הבדל בין כלוב לתוכי גדול לבין כלוב קטן לגוזלים, כלוב לצורך גידול תוכי בבית וכלוב לצורך רבייה או תצוגה. כמו כן, צריך לדעת גם היכן להציב את הכלוב בבית. באופן כללי מומלץ לשים את הכלוב במקום מרכזי בו בני המשפחה נוהגים לשעות במשך רוב הזמן, כמו הסלון, ולהימנע מקרבה למזגנים או מקורות חימום. מדי פעם אפשר להוציא את התוכי ביחד עם הכלוב למרפסת או לחצר, רק לשים לב שאתם לא מסכנים אותו. לצוות החנות יש ניסיון רב והם יוכלו לייעץ לכם בצורה מקצועית ולהמליץ לכם על כלובים מתאימים, לפי סוג התוכי, המקום בבית והתקציב העומד לרשותכם. לא סתם יש לחנות המלצות חיוביות רבות, היחס של הצוות והנכונות לסייע לכל לקוח, הם אחד מהמאפיינים הבולטים של המקום.

קניית אוכל לתוכים

כשאתם מגיעים למקס דוג כדי לקנות כלוב לתוכי באזור, אל תשכחו לברר לגבי אוכל לתוכים. בכל כלוב אמור להיות מתקן האכלה או אפשרות להאכלה ידנית. מקס דוג היא אמנם חנות חיות באזור אשר מספקת שירותי מכירת כלובים לחיות מחמד, כולל ציפורים, אך כאן תוכלו למצוא גם אוכל לתוכים, כגון שקי זרעונים. חשוב מאד להתייעץ לגבי התזונה המתאימה לתוכי, מכיוון שאי אפשר להאכיל את הציפור רק בזרעונים וצריך לדאוג גם לפירות, ירקות, כופתיות, מים ותוספי מזון במידת הצורך. אל תשכחו להחליף את קערות האוכל והמים מדי יום ולעקוב אחר הרגלי האכילה של התוכי כדי לוודא שהוא אכן אוכל ושהוא לא מפתח מחלה.

נקודות חשובות נוספות לגבי מזון לציפורים

לכל ציפור יש הרגלי אכילה שונים ומזון מסוג אחר שיתאים לה. בעת קניית כלוב לתוכי באזור בחנות חיות המתמחה בבעלי חיים וחיות מחמד, תוכלו לרכוש גם מזון לציפורים. על שק המזון יהיו רשומים הרכיבים והוראות האכלה, אך טיפים נוספים לגבי מזון לציפורים ניתן לקבל גם מצוות החנות שישמח לחלוק אתכם מניסיונו ומהידע המקצועי שהוא צבר במהלך השנים. נקודה חשובה נוספת היא שמלבד זרעונים, פירות, ירקות וכופתיות, אפשר לתת לתוכי לאכול גם אוכל כמו עוף, ביצה, לחם ודברים נוספים, אך מומלץ להתייעץ קודם, לעקוב אחר ההשפעה של המזון החדש בימים הראשונים ולהיות ערניים לסימנים חריגים.

מחיר כלוב לתוכי גדול

כלוב רגיל עולה בממוצע בין 400-500 ₪, אך כלוב לתוכי גדול יהיה יקר יותר וחשוב לוודא שמדובר בכלוב חזק, בטוח ואיכותי. במקס דוג, חנות המתמחה בציוד ומזון לחיות מחמד וציפורים באזור והסביבה, תוכלו למצוא מגוון רחב של כלובים במידות שונות, כולל כלוב לתוכי גדול, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מקס דוג - מקסימום לחיות המחמד שלך

כתובת ראשית: המצודה 8, אזור

טלפון: 03-5141441

שעות פעילות:

א' עד ה' 10:00 – 19:00

ו' וערב חג 10:00 – 14:00

מייל לפניות: info@maxdog.co.il

 

Call Now Button