03-514-1441

תספורת לכלבים היא טקס שנתי שכל בעל כלב מכיר אותו היטב. אין לטעות ולחשוב שמדובר בגחמה חולפת או בניסיון לתת לכלב מראה אופנתי ומהודר, מדובר באספקט חשוב בשמירה על בריאות הכלב ושיפור איכות חייו. פרווה ארוכה אמנם יכולה להיות נעימה לליטוף אבל גם עלולה לצבור לכלוך ולהיות בית גידול פורה לקרציות ופרעושים.

במקס דוג אנחנו מודעים באופן מלא לכך שתספורת לכלבים הינה מיומנות מקצועית הדורשת הבנה של המטרות להן היא נועדה (בידוד, הגנה מהשמש ומפגעים חיצוניים) והתאמה לצרכיו של הכלב ורצונותיו של הבעלים, עריכת תספורת ללא הכשרה הולמת וניסיון מקצועי  עלולה לגרום אי נוחות רבה לכלב, ולעיתים אפילו לפציעות ודימומים.

שירותים נוספים שאנחנו מציעים חוץ מתספורת לכלבים

במספרה לכלבים שלנו אנו מאמינים שטיפול נכון בכלב דורש חשיבה הוליסטית ומקיפה שמתייחסת לכלל צרכיו של  הכלב אשר ונותנת להם מענה מלא. כדי להעניק לכלבים טיפול איכותי אנחנו מציעים גם ללקוחותינו שירותים נוספים חוץ מתספורת לכלבים:

  • גזירת ציפורנים – חשוב לגזור את ציפורניו של הכלב באופן תדיר כדי למנוע כאבים במפרקים, קושי בהליכה וציפורניים חודרניות.
  • טיפול נגד פרעושים וקרציות – לטיפול זה יש חשיבות רבה במניעת בעיות רפואיות שנגרמות על ידי  מזיקים אלו (גירודים, פצעים בעור, איבוד דם)
  • הברשה והתרת קשרים – רחצה, הברשה, סירוק והתרת הקשרים  יעניקו לפרוותו של הכלב מראה נקי ואלגנטי ויהפכו אותה לנעימה למגע.

איך לבחור מספרת כלבים מוצלחת?

כל בעל כלב מן הסתם רוצה שידידו הטוב יקבל את הטיפול מקצועי ומיומן ויחס חם ואוהב. לפני שמחליטים לאיזו מספרה לכלבים לקחת את הכלב, כדי לוודא שהכלב אכן נמצא בידיים טובות, ישנם כמה דברים  שחשוב לשים לב אליהם: המיומנות של בעל המקצוע (תספורת לכלבים היא ענין הרבה יותר מורכב ממה שהוא נראה), איכות הציוד במספרה, מידת הניקיון וההיגיינה של המספרה, מגוון השירותים שמוצעים במקום וכמובן המחיר. כדי ליצור סביבה אופטימלית לטיפול בכלב אנחנו במקס דוג מקפידים להשתמש רק בציוד האיכותי המקצועי ביותר, לשמור על היגיינה ברמה הגבוהה ביותר, ודואגים לוודא עם הבעלים שהכלב יקבל טיפול הולם שמותאם בדיוק לצרכיו האישיים.

Call Now Button