03-514-1441

רשימת משחקים של חתולים וציוד נוסף

 

עומדים לאמץ גור חתולים? במקס דוג תמצאו מגוון רחב של משחקים של חתולים, מזון וציוד נוסף. מדובר בחנות מקצועית, מומלצת ובעלת ניסיון של שנים רבות בתחום. הצוות ישמח לעמוד לרשותכם ולהמליץ לכם באילו משחקים של חתולים כדאי לבחור ואיך להרכיב רשימת קניות חכמה לתקופה הראשונה וזו שאחריה.

שירות משחקים של חתולים – למה צריך את זה?

בעוד אתם יוצאים מהבית ללימודים, עבודה, סידורים או פעילויות אחרות, חיית המחמד שלכם נשארת באותו המקום. השעמום עלול להוביל לחוסר אנרגיות וגם למציאת אטרקציות במקומות שפחות תאהבו, כמו נעלי הבית שלכם, הספות וכן הלאה. כדי למנוע שעמום מן החתול, כדאי לברר על חנות המציעה שירות משחקים של חתולים. בנוסף, המשחקים מסייעים לפיתוח וחידוד החושים ומחזקים את הקשר בין הבעלים לחיית המחמד. אלו משחקים קיימים? הרשימה ארוכה וכוללת בין היתר: מתקני מבוך למזון, מנהרות, מקלות, כדורים וגם כריות ובובות בצורות שונות של חיות. לא חייבים לקנות הכל ובטח לא בבת אחת, אך כן חשוב להקפיד על שני כללים: הימנעו מרכישת משחקים שעלולים לסכן את החתול בבליעה, חנק או פציעה. הרחיקו את המשחקים ממקומות צרים או גבוהים כמו פתחי חלונות ומרפסות, שעלולים לגרום ללכידה, נפילה ופציעה של החתול.

מלבד משחקים לחתולים, כדאי לרכוש גם ציוד נוסף כמו מתקן גירוד לחתול, מזול לחתולים וארגז חול לחתול.

 

כדאי שיהיה בבית גם מתקן גירוד לחתול

אחד האביזרים השימושיים ביותר למי שמגדל חתול בבית, זה מתקן גירוד לחתול. מתקן גירוד לחתול משמש גם למשחק וגם להשחזת ציפורניים ומטרות נוספות. מתקן כזה תוכלו למצוא בכל חנות המוכרת משחקים של חתולים וגם במקס דוג – חנות חיות באזור. קחו בחשבון שיש סוגים רבים של מתקני גירוד: אנכיים ואופקיים, מעץ ומפלסטיק, שטוחים או עם קומות וכן הלאה. בהתחלה תוכלו לרכוש מתקן אחד ולראות כיצד החתול מגיב אליו ובהמשך לגוון עם מתקן חדש. בדקו היטב את איכות המוצר שאתם רוכשים, כדי למנוע מצב בו שילמתם מחיר גבוה והמוצר התפרק תוך זמן קצר. בנוסף, מוצר איכותי נועד לאפשר גם שימוש בטיחותי.

מידע חשוב על מזון לחתולים

רכישת משחקים של חתולים ומתקן גירוד הם חשובים ללא ספק, אך קודם כל כדאי להתייעץ לגבי בחירת מזון לחתולים, במיוחד אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מגדלים חתול. בחנות חיות מקצועית המעסיקה צוות בעל ניסיון וידע רב, תוכלו לקבל מידע מפורט אודות סוגי המזון השונים והכמויות שכדאי לקנות. שימו לב שיש מזון לחתולים המשמש להאכלה יומיומית (בדרך כלל מזון יבש) ובנוסף יש גם שימורים, חטיפים ואף מזון לצרכים רפואיים, כמו במקרים של נשירת פרווה וגירודים. הבדל נוסף קשור לגיל החתול – האם מדובר בגור קטן או חתול בוגר, ובהתאם לכך יוכל הצוות להמליץ לכם על המזון המתאים.

לסיום, הוסיפו ארגז חול לחתול

ארגז חול לחתול משמש בעיקר לעשיית הצרכים ומאפשר לחתול לשמור על היגיינה ולכם לשמור על ניקיון הבית. במקס דוג תוכלו למצוא סוגים שונים של שקי חול, בניחוחות שונים, המיועדים לארגז חול לחתול. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח להמליץ לכם על ארגז ועל חול ולתת לכם טיפים שימושיים להקניית הרגלים נכונים לחתול.

מקס דוג - מקסימום לחיות המחמד שלך

כתובת ראשית: המצודה 8, אזור

טלפון: 03-5141441

שעות פעילות:

א' עד ה' 10:00 – 19:00

ו' וערב חג 10:00 – 14:00

מייל לפניות: info@maxdog.co.il

 

Call Now Button