03-514-1441

תספורת לכלבים – מהיכן מתחילים?

מעוניינים לקבל מידע אודות תספורת לכלבים? תוהים מתי יש צורך בתספורת לכלבים והיכן אפשר למצוא ספר המתמחה בתחום? את כל התשובות תוכלו לקבל במקס דוג, חנות המתמחה בציוד ומזון לבעלי חיים. בנוסף, תוכלו לרכוש בחנות מוצרי היגיינה וטיפוח לכלב, כמו שמפו, מרכך ותכשירים המיועדים לעור עדין ולגזעים מיוחדים של כלבים.

שירותי תספורת לכלבים וחתולים

למה צריך בכלל שירותי תספורת לכלבים? יש מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא, שלמרות שהפרווה של הכלב נועדה לעזור לוויסות טמפרטורת הגוף, יש מקרים בהם הפרווה עבה וסמיכה וצריך לדלל אותה. הסיבה השנייה היא כאשר הכלב סובל מנשירה מסיבית ויש טוענים שביקור אצל ספר כלבים יפתור את הבעיה. הסיבה השלישית היא שיש גזעים מסוימים של כלבים, אשר משתתפים בתחרויות ושם מקפידים על תספורת מוקפדת ואסתטית. אלו הן שלושת הסיבות העיקריות, אך יש גם סיבות נוספות. לדוגמה, יש מקרים בהם צריך לספר את הכלב כחלק מטיפול נגד פרעושים וקרציות. את הכלב לא מספרים לבד בבית, אלא יש לקחת אותו למספרה לכלבים ואותו הדבר גם לגבי מספרת חתולים. התספורת מצריכה ידע, מיומנות ויכולת ליצור יחסי אמון עם בעל החיים ולכן חשוב לברר מראש ולחפש המלצות לגבי מספרה המיועדת לכלבים וחתולים. במספרות מסוימות, תוכלו לקבל גם שירותי גזיזת ציפורניים, מקלחת, טיפול בפרעושים ושירותים נוספים לטיפוח וטיפול בכלבים וחתולים מגזעים שונים.

איך לבחור מספרה לכלבים?

אם אתם מעוניינים בתספורת לכלבים, יש מספר דברים שאתם צריכים לבדוק. ראשית, חפשו מספרה לכלבים אשר מתמחה בגזע הספציפי אותו אתם מגדלים או שיודעת איך לספר גם כלבים מעורבים אם זה המקרה. שנית, ודאו שלספר יש ניסיון רב בתחום והמלצות חמות, לא רק לגבי צורת התספורת והמראה הסופי, אלא גם לגבי איכות התכשירים בהם משתמשים במקום והיחס לחיות המחמד ובעליהן. מתקשים למצוא מספרה כזו? אל דאגה. במקס דוג, חנות חיות באזור, ישמחו לעזור. כאן יוכלו להמליץ לכם על מספרה לכלבים ולתת לכם טיפים והמלצות לרכישת תכשירי טיפוח וחפיפה לכלבים. בנוסף, תוכלו לרכוש במקום ציוד נוסף כמו מלונות, צעצועים ומזון לכלבים.

מידע לגבי מספרת חתולים

גם חתולים יכולים להזדקק לתספורת מעת לעת, בעיקר אם הם סובלים מנשירה או מקרציות ופרעושים. בניגוד לתספורת לכלבים, ביקור במספרת חתולים נועד גם להגן על החתול מפני בליעה של גושי שערות שעלולה להוביל לחנק או בעיות במערכת העיכול. מי יכול לספר חתולים? כשיש לכם בעיה בצנרת בבית אתם פונים לאינסטלטור, כשיש בעיה במערכת החשמל אתם מזמינים חשמלאי מוסמך, לכן גם כשאתם זקוקים לתספורת לחיית המחמד שלכם, חשוב לפנות למספרת חתולים המעסיקה ספר מומחה ובעל ניסיון. ספר כזה ידע כיצד לבצע את התספורת במהירות ובצורה אסתטית, מבלי להפחיד את החתול, או להיעזר בשיטות שונות לטשטוש, אם יש צורך והבעלים מסכימים.

המלצות על ספר כלבים

מקס דוג היא חנות המתמחה בציוד ומזון לבעלי חיים באזור, כולל כלבים וחתולים. לצוות החנות יש המלצות רבות, ניסיון של שנים בתחום ורמה מקצועית ללא פשרות. מלבד רכישת מוצרים בחנות עצמה, תוכלו לבקש עזרה בבחירת ספר כלבים מומלץ. לאחר מכן, תוכלו לרכוש בחנות שמפו את תכשיר טיפוח אחר, על פי הנחייתו של ספר כלבים מקצועי.

מקס דוג - מקסימום לחיות המחמד שלך

כתובת ראשית: המצודה 8, אזור

טלפון: 03-5141441

שעות פעילות:

א' עד ה' 10:00 – 19:00

ו' וערב חג 10:00 – 14:00

מייל לפניות: info@maxdog.co.il

 

Call Now Button